Artabel Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti., Yük.İnş.Müh. Taner Kurtuluş (YTÜ-1996) tarafından, mühendislik ve danışmanlık alanlarında hizmet vermek üzere İzmir'de kurulmuştur.

    1975 yılında İzmir'de doğmuş olan Yük.İnş.Müh. Taner Kurtuluş; lise öğrenimini 1992 yılında İzmir Atatürk Lisesi'nde tamamlayarak, 1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde lisans öğrenimini, 1999 yılında da Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Yapı Bölümü'nde yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır. 1997 yılından itibaren de İstanbul ve İzmir'de çeşitli firmalarda çalışarak, mühendislik ve danışmanlık alanlarındaki deneyimlerini arttırmıştır.

    Türkiye'nin önde gelen müteahhitlik firmalarına, özel sektör kuruluşlarına ve kamu kurumlarına; çeşitli sanayi tesisleri, betonarme ve çelik yapılar, okul, iş merkezi, sosyal tesisler, villa, konut ve turistik tesisler gibi çok çeşitli projeler hazırlamıştır. Bunların, ilgili kuruluşlarca (inşaat mühendisleri odası ve resmi daireler) tetkik ve tasdik işlemlerinin yapılmasını sağlamış, inşaatlarının yapımı esnasında proje kontrollüğü ve/veya teknik danışmanlık hizmetlerinde bulunmuştur.

    Çalıştığı Firmalar;

Altınyaldız Uzay Sistem Konstrüksiyonları San. Tic. Ltd. Şti. - İstanbul  Proje mühendisi (1997-1998)
Dizayn Grup Müşavirlik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. - İstanbul    Proje mühendisi  (1998-2000)
Tekno Mimarlık, İnşaat, Bilgi İşlem Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. -İzmir    Proje şefi (2002-2010)

ARTABEL Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti,  Gsm: 0532 739 63 63 e-mail: proje@artabel.com.tr

ARTABEL Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti © 2010 | Her Hakkı Saklıdır